PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE NA WILANOWIE

Nauka języków obcych ma we współczesnym świecie ogromne znaczenie. Umiejętność posługiwania się innymi językami otwiera wiele drzwi i stwarza nieograniczone wręcz możliwości. Aby osiągnąć najlepsze efekty takiej nauki warto rozpocząć ją jak najwcześniej. Nasze przedszkole językowe na Wilanowie organizuje zajęcia dla najmłodszych prowadzone w języku angielskim oraz francuskim.
Na życzenie rodziców możemy zorganizować także lekcje innego wybranego języka obcego.

NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE NA WILANOWIE W WARSZAWIE

Nasze przedszkole językowe na Wilanowie jest placówką, w której pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli Twoje dziecko zdobędzie nie tylko wiedzę wczesnoszkolną, ale i nauczy się podstaw języków obcych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody nauczania, które przynoszą doskonałe efekty.

JAK PRZEBIEGAJĄ ZAJĘCIA W NASZYM PRZEDSZKOLU JĘZYKOWYM NA WILANOWIE?

W naszej placówce zajęcia z języka angielskiego odbywają się każdego dnia. Dzięki temu, że maluchy poznają podstawy tego języka to uczą się także stosować go w życiu codziennym. Nauka przez zabawę i własne doświadczenia daje bowiem najlepsze efekty. Codzienny kontakt z językiem sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.

WYBIERZ NASZE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE NA WILANOWIE

Dwa razy w tygodniu organizujemy także zajęcia z języka francuskiego. Jest to optymalna liczba godzin, która pozwala na skuteczną naukę, a jednocześnie sprawia, że dzieci nie czują się znudzone. Jeśli chcesz zadbać o właściwą edukację swojego dziecka i zapewnić mu skuteczną naukę języków obcych, to wybierz nasze przedszkole językowe na Wilanowie. Oferujemy również zajęcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi