Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne. Pozwalają one przygotować maluszka do nowe roli – przedszkolaka. Jest to przełomowy etap nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Dziecko może  uczestniczyć  w zabawach z rówieśnikami, zapoznać się ze zwyczajami panującymi w przedszkolu, co ułatwia adaptację w nowym środowisku, łagodzi ból rozstania z rodzicami. Rodzice w czasie tych zajęć mają możliwość poznania przedszkola, obserwowania nauczycielek w czasie zajęć, zapoznania się z ich metodami pracy, atmosferą w przedszkolu, uzyskania odpowiedzi na różne nurtujące
ich pytania.

Zajęcia są bezpłatne dla dzieci zapisanych już do przedszkola. Rodzice, którzy chcą nas dopiero poznać i nie podjęli jeszcze decyzji o zapisie dziecka do naszego przedszkola wnoszą opłatę
w wysokości 35 zł (za pojedyńcze zajęcia).

Na zajęcia należy wcześniej zapisać dziecko (telefonicznie lub e-mailem).

Jak przygotować dziecko do przedszkola? Więcej >>>